Fotograf Legnica, Fotografia ślubna Legnica

Fotografia Ślubna, Okazjonalna, Reklamowa w Legnicy i okolicach

fotografia ślubna legnica jawor złotoryja

Z zazdrością oglądasz piękne zdjęcia ze ślubu i wesela znajomych? Sam chciałbyś takie mieć? Mam propozycję wprost idealną dla Ciebie!

Każdy z nas chciałby upamiętnić najważniejsze chwile w życiu jak ślub, wesele, chrzest, ważne konkursy czy po prostu marzy mu się profesjonalna sesja fotograficzna chociaż raz w życiu.

Oferuję usługi fotograficzne, z prawdziwą chęcią pomogę uwiecznić na fotografiach najistotniejsze wydarzenia w Twoim życiu, abyś miał fantastyczną pamiątkę z tych chwil.

Dobry fotograf powinien być także świetnym obserwatorem, gdyż dopiero to pomoże mu poczuć i uchwycić ulotne chwile. Fotografia jest jak tworzenie wielobarwnej opowieści, tylko zamiast pióra i kartki dostępny jest wzrok i aparat fotograficzny. Reportaże okolicznościowe pełne są spontaniczności, zabawnych i ciekawych sytuacji oraz mnóstwa śmiechu, w ten sposób staram się ukazać piękno uroczystości, a także emocje i uczucia jakie żywią do siebie Państwo Młodzi, rodzice czy narzeczeni. Jestem otwarty również na ciekawe pomysły oraz sugestie, nie narzucam konkretnych kanonów, określonych miejsc czy zasad, gdyż pragnę aby każdy mój klient był w pełni zadowolony z naszej współpracy. Dbam również o to by klienci pozujący mi czuli się swobodnie i dobrze podczas sesji, gdyż ważny jest dla mnie komfort oraz dobre samopoczucie modela. Jest to także recepta na udane fotografie.

Oferuję zdjęcia okolicznościowe, reportaże z takich uroczystości jak śluby, wesela, chrzciny, konkursy, imprezy firmowe, zdjęcia szkolne oraz indywidualne sesje zdjęciowe, ponadto fotografie plenerowe.

Warto sprawić sobie piękną pamiątkę z najważniejszych imprez w naszym życiu, gdyż przez długi czas będziemy wspominać piękne chwile z sentymentem, a fotografie są świetnym sposobem na uchwycenie najważniejszych i najbardziej wzruszającym momentów.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych wyjątkowymi zdjęciami i świadczonymi przeze mnie usługami do kontaktu. Chętnie udzielę odpowiedzi na wszystkie pytania. Każdy mój klient jest traktowany z odpowiednią uwagą, dzięki temu gwarantuję zdjęcia najlepszej jakości. Fotografia jest moją prawdziwą pasją!

Obecnie pracuję na sprzęcie:

  • Aparat: Nikon D80,
  • Obiektywy: Nikon 18-55 i Sigma 70-300,
  • Lampy: Nikon SB800,
  • Dodatkowo: dysponuję małym, przenośnym studiem fotograficznym,
  • Posiadam legitymację uprawniającą mnie do robienia zdjęć w kościołach.

"Za pomocą barwy oraz światła urzeczywistnię Twoje marzenia."